Magyarországi Cisco Akadémiák

2017. május 12-i állapot szerint.

Cisco Akadémia neve Helység
ADDETUR Baptista Gimnázium és Szakközépiskola Budapest
Bajai SZC Dózsa György Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Kalocsa
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Szakképző Iskolája Tapolca
Békéscsabai SZC Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskolája Békéscsaba
Békéscsabai SZC Trefort Ágoston Szakképző Iskolája és Kollégiuma Békéscsaba
BGF Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg Zalaegerszeg
Bocskai István Református Középiskola Halásztelek
Budapesti Gépészeti SZC Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskolája és Szakiskolája Budapest
Budapesti Gépészeti SZC Szily Kálmán Kéttannyelvű Műszaki Középiskolája Budapest
Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Pogány Frigyes Szakgimnáziuma Budapest
Budapesti Komplex SZC Weiss Manfréd Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Budapest
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem GTK APPI Budapest
Budapesti Műszaki SZC Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakközépiskolája Budapest
Budapesti Műszaki SZC Bolyai János Fővárosi Gyakorló Műszaki Szakközépiskolája Budapest
Budapesti Műszaki SZC Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakgimnáziuma Budapest
Budapesti Műszaki SZC Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskolája Budapest
Budapesti Műszaki SZC Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakközépiskolája Budapest
Budapesti Műszaki SZC Petrik Petrik Lajos Két tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskolája Budapest
Budapesti Műszaki SZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskolája Budapest
Budapesti Műszaki SZC Trefort Ágoston Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskolája Budapest
Budapesti Műszaki SZC Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája Budapest
Budapesti Műszaki SZC Verebély László Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Budapest
Budapesti Műszaki SZC Wesselényi Miklós Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Budapest
Ceglédi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskolja Cegléd
Debreceni Egyetem Informatikai Kar Debrecen
Debreceni SZC  Baross Gábor Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Debrecen
Debreceni SZC Beregszászi Pál Szakközépiskolája és Szakiskolája Debrecen
Debreceni SZC Brassai Sámuel Gimnáziuma és Műszaki Szakközépiskolája Debrecen
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskolája Debrecen
Dunaújvárosi Egyetem Dunaújváros
Dunaújvárosi SZC Dunaferr Szakközép- és Szakiskolája Dunaújvaros
Egri SZC Remenyik Zsigmond Középiskolájána Füzesabony
Egri TISZK KKN Kft. Eger
Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar Budapest
Érdi Szakképzési Centrum Kiskunlacházi Szakképző Iskolája Kiskunlacháza
Érdi Szakképzési Centrum Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnáziuma és Gimnáziuma Százhalombatta
EURO Baptista Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola Debrecen
Gregus Máté Mezőgazdasági Szakképző Iskola Hódmezővásárhely
Gyulai SZC Ady Endre - Bay Zoltán Szakképző Iskolája Sarkad
Gyulai SZC Székely Mihály Szakképző Iskolája és Kollégiuma Szarvas
Gyulai SZC Szigeti Endre Szakképző Iskolája Szeghalom
Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, EGYMI és Kollégiuma  Budapest
Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakképző Iskolája Szentes
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium Kiskunhalas
Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon Kazincbarcika
ISZTI Innovációs Szakképző, Továbbképző Iskola Központ és Gimnázium Budapest
Jászberényi Katolikus Általános Iskola és Középiskola Jászberény
Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai középiskola Győr
Kaposvári SZC Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Kaposvár
Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szakképzője és Kollégiuma Nagyatád
Karcagi SZC Ványai Ambrus Gimnáziuma és Szakközépiskolája Túrkeve
Katedra Gimnázium, Informatikai és Művészeti Szakközépiskola és Kollégium Bács-Kiskun
Mátészalkai SZC  Bethlen Gábor Középiskolája, Szakképző Iskolája és Kollégiuma Nyírbátor
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola Mezőtúr
Miskolci Egyetem, Általános Informatikai Tanszék Miskolc
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola Kisújszállás
Nagykanizsai SZC Zsigmondy Vilmos Szakképző Iskolája Nagykanizsa
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar Budapest
Nyíregyházi Egyetem Nyíregyháza
Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Nyíregyháza
Nyíregyházi SZC Tiszavasvári Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Tiszavasvári
Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Nyíregyháza
Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Kar Budapest
Óbudai Egyetem, Alba Regia Egyetemi Központ Székesfehérvár
Pécsi Szakképzési Centrum Mohácsi Radnóti Miklós Szakképző Iskolája Mohács
Pécsi Szakképzési Centrum Simonyi Károly Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Pécs
Pécsi Szakképzési Centrum Zipernowsky Károly Műszaki Szakgimnáziuma   Pécs
Pécsi SZC Komlói Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma          Komló
Pécsi SZC Radnóti Miklós Közgazdasági Szakgimnáziuma Pécs
Pécsi SZC Zrínyi Miklós Középiskolája és Szakiskolája Szigetvár
Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki Kar Pécs
Reményhír Intézmény Bay Zoltán Informatikai Szakközépiskola és Kollégium Gyula
RUANDER Oktatási Kft. Budapest
Salgótarjáni SZC Mikszáth Kálmán Gimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája Balassagyarmat
Salgótarjáni SZC Stromfeld Aurél Gépipari, Építőipari és Informatikai Szakközépiskolája Salgótarján
Salgótarjáni SZC Szent-Györgyi Albert Gimnáziuma és Szakközépiskolája Balassagyarmat
Salgótarjáni SZC Szondi György Szakközépiskolája, Szakiskolája és Speciális Szakiskolája Balassagyarmat
Salgótarjáni SZC Táncsics Mihály Szakközépiskolája Salgótarján
Siófoki SZC Mathiász János Szakképző Iskolája Balatonboglár
Soproni SZC Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma Sopron
SZÁMALK-Szalézi Szakközépiskola Budapest
Széchenyi István Római Katolikus Középiskola Hatvan
Szegedi SZC Déri Miksa Szakképző Iskolája Szeged
Szegedi SZC Gábor Dénes Műszaki és Környezetvédelmi Középiskolája Szeged
Szegedi Tudományegyetem TTIK Informatikai Tanszékcsoport Szeged
Szekszárdi SZC Apáczai Csere János Szakközépiskolája és Kollégiuma Dombóvár
Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Tagintézménye Kiskunfélegyháza
Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Szegedi Tagintézménye Szeged
Szent György Média és Informatikai Szakközépiskola Budapest
Szent József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Debrecen
Szent László Katolikus Szakközépiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda
Szerencsi SZC Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakközépiskolája Tokaj
Szolnoki Műszaki SZC Pálfy- Vízügyi Szakközépiskolája Szolnok
Szombathelyi Műszaki SZC Eötvös Loránd Szakképző Iskolája Celldömölk
Szombathelyi Műszaki SZC Gépipari és Informatikai Műszaki Szakközépiskolája Szombathely
Szombathelyi Műszaki SZC III. Béla Szakképző Iskolája Szentgotthárd
Szombathelyi Műszaki SZC Nádasdy Tamás Közgazdasági, Informatikai, Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Csepreg
Tanext Akadémia Szakiskola, Szakközépiskola és Szakgimnázium Budapest
Tatabányai ISzKK Mikes Kelemen Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola Tatabánya
Tatabányai SZC Műszaki Szakközépiskolája Tatabánya
Tatabányai SzC Széchényi István Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskolája Komárom
Tatabányai SZC Szent Imre Középiskolája Esztergom
Veszprémi SZC Ipari Szakközépiskolája Veszprém
Veszprémi SZC Öveges József Szakképző Iskolája és Kollégiuma Balatonfűzfő
Zsigmond Király Egyetem Budapest

 

Képzések és tanfolyamok

Melyik Cisco Hálózati Akadémiai képzés az Önnek legmegfelelőbb?
Képzések részletei »

Eseménynaptár

A Cisco Hálózati Akadémia eseményei és rendezvényei
Tovább a naptárhoz »